طراحی شده توسط بانوان
برای بانوان

برندل یک فریم فشن با الهام از کار طراحان، متخصصین و آرایشگران مد توسط بانوان و برای بانوان طراحی شده است. انتخاب مواد، هنر ساخت و طراحی باعث ایجاد حداکثر راحتی در کنار یک ظاهر فوق العاده می شود. فریم برندل همیشه یکی از عوامل نشان دادن شخصیت بانوانی است که از این برند استفاده می کنند.

بهشت هندسه به بهترین نحو شکل گرفته است.

هندسه تنها استفاده از ریاضیات نیست بلکه امروزه به صورت بسیار جدی در دنیای مد رواج دارد. اشکال هندسی شفاف ، حلق آویز ، راه راه ، لکه دار یا گلدار - باعث ایجاد انرژی منظم و در عین حال پویا برای طراحی می شود ، دلیل کافی برای تمرکز در این زیبایی شناسی شیک در این فصل را به هر مخاطبی می‌دهد. رویکرد طراحی بی عیب و نقص این مجموعه از فرم های نرم پانتو گرفته تا رینگ های شش ضلعی زاویه ای متغیر است.

2k+

طرح فریم ها

10+

محصولات حرفه ای و خاص

20+

تجربه طراحی و اجرا

12+ تجربیات تولید و ساخت

برنده جایزه طراحی آلمان 2020

هیئت داوری جایزه طراحی آلمان 2020 با مجموعه مینیمالیست و نافذ برندل تحت تاثیر قرار گرفتند. این جوایز شامل پروژه‌ها، محصولات، تولیدکنندگان و طرح‌هایی می‌شود که به پیشروی دورنمای طراحی بین المللی و آلمانی سهم دارند.

یــک داستــان یــک برنــد

فریم های برندل توسط بانوان برای بانوان طراحی شده است. مدل‌هایی که از فرش قرمزهای بین المللی، متخصصین و آرایشگران مد الهام گرفته و درخشندگی طبیعی هر زن را برجسته می‌کند. فریم های برندل از شکل، رنگ و طراحی برای خلق وسایل تزئینی مناسب زنهای باهوش استفاده می‌کند. فریم‌های با کیفیت بالا برای بانوان متخصص و کاملا دست ساز ساخته شده است.