راهکارهای حرفه ای تولید

تکنولوژی کشور ژاپن تولید محصولات با کیفیت

با بیش از 75 سال تجربه تولید محصولات اپتیکال در کارخانه هویا، اپتیک های جراحی هویا در توسعه لنزهای IOL پیشرو بازار می باشد. میلیونها لنز IOL از پیش بارگذاری شده توسط جراحان چشم در تمام دنیا مورد استفاده قرار گرفته است. با توجه به پیشتازی هویا در تکنولوژی IOL، ما با جراحان و مشتریان در جهت رفع نیازهای دیده نشده همکاری های بسیار نزدیکی داریم.

توسعه محصولات هویا طی چند سال

جشنی برای بیش از 30 سال نوآوری در سال 2017 ، HOYA Optical Surgical 30 سال از ایجاد لنزهای با کیفیت بالا ، قابل اعتماد و ایمن در داخل بدن را جشن گرفت که جراحان چشم را قادر می سازند بینایی و کیفیت زندگی را برای میلیون ها نفر از مردم مبتلا به آب مروارید بهبود ببخشند - برای کمک به آنها در تجسم زندگی ، بصری.

پخش

پرفروش ترین محصولات

سریع ترین شرکت در حال رشد در میان هزاران برند دیگر

دیدگاه ما آب مروارید همچنان یکی از دلایل اصلی نابینایی در سراسر جهان است ، جراحی آب مروارید یکی از شایع ترین جراحی های چشم در جهان است. انتظار می رود تعداد عمل های جراحی آب مروارید در سراسر جهان تا سال 2022 به بیش از 30 میلیون نفر برسد. در مورد عمل جراحی HOYA ، ما جراحان چشم را قادر می سازیم تا بینایی و کیفیت زندگی را برای میلیون ها انسان مبتلا به آب مروارید بهبود بخشند - برای کمک به آنها در جشن زندگی ، بصری محصولات ما شناخته شده است که ایمنی ، قابلیت اطمینان و سهولت استفاده را ارائه می دهند. کیفیت ، اعتماد ، اختصاص و توجه به جزئیات عمیقاً در میراث ژاپنی و مارک HOYA ریشه دارد

نظرات بیمارستان ها و مراکز

خریداران محصولات ما

اخبار و اطلاعیه های ما مقالات تخصصی و برتر

نظرات بیمارستان ها و مراکز

که با مجموعه ما همکاری دارند